KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 17536537

nr 1753 6537

Blyerts

Augusta Askergren. Signerad, daterad 1860, Rinkesta slott, 17x21 cm, yttermått inklusive ram: 20x24 cm

Utrop:

500 kr

måndag 19 januari 2026
kl 19:22:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor